KDE NÁS NAJDETE?
Blatná – výpadovka na Prahu (Skaličany)
areál ZD Blatná Tel: 775225855

divize Kovošrot

Tato divize je první divizí, kterou firma BLATSERVIS s.r.o. vstupuje na trh služeb.
Kovošrot je umístěním, přístupem a vybaveností maximálně připraven uspokojit i náročného zákazníka. V areálu firmy se nachází supermoderní elektronicky řízená váha od firmy M.E.N. expert, s váživostí do 30 tun. Pro maximální komfort zákazníka je váha osazena venkovním dispejem pro snadnou přehlednost. Další displej se nachází u řídící jednotky váhy. Tato vyspělá kombinace vážícího systému je bezkonkurenčně rychlá, přesná a přehledná a pro odbavení zákazníka velmi komfortní. Jiné firmy tuto možnost z různých důvodů nenabízejí.

V areálu se nachází i další přesné mechanické váhy pro vážení nízkých hmotností. V případě potřeby manipulace s vyšší hmotností břemen, jsou v areálu firmy k dispozici dva nakladače o nosnosti 7t a 2t.

Systémově přehledné rozvržení areálu firmy BLATSERVIS s.r.o. - divize KOVOŠROT je koncipováno a vybudováno pro kvalitní a rychlé odbavení zákazníka, bez zbytečných prodlev, dle moderního návrhu FAST DISPATCH:

PŘIJEĎ > VYLOŽ > INKASUJ > ODJEĎ

NORMÁLNĚ PŘIJĎTE!ceník

Naše společnost pro Vás připravila přehledný ceník kovů které vykupujeme. Tento ceník prosíme považujte pouze jako orientační, jelikož se ceny stále mění podle LONDON METAL EXCHANGE (LONDÝNSKÁ BURZA KOVŮ).

Aktuální cenu Vám rádi telefonicky nebo osobně sdělíme na provozovně.

komoditacena [Kč/kg]
ŽELEZO dle druhu a množství1-7,50
MĚĎ opalovaná a ostatní80-180
HLINÍK plech čistý bez Fe12-30
HLINÍK kusový litý bez Fe12-30
MOSAZ kohoutková50-70
MOSAZ nábojnice20
ZINEK5-8
NEREZ nemagnetická10-30
ELEKTROMOTORY6-12
OLOVO kusové (trubky apod.)10-12
BRONZ50-100
CÍN10-20
MĚĎ, BRONZ, MOSAZ třísky, špony čisté bez příměsi30|     telefon: 775225855     |     email: kovosrot@blatservis.cz     |

Takže...

Pokud se chcete dozvědět něco málo více, případně si cokoli u nás objednat nebo naopak domluvit, proklikejte si menu...

Přejeme Vám pěkné počtení :).